Aukcja 48 (47-48) / 1419
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
oficerska odznaka pamiątkowa 5 Batalionu Pancernego w Krakowie, srebro 40 mm, emalia, Sawicki/Wielechow- ski s 315, na odwrocie punce grawera F. MALINA / KRAKÓW i Urzędu Probierczego, nakrętka FR.MALINA / KRAKÓW / SUKIENNICE 28, bardzo rzadka i ładnie zachowana, patyna
Numer: | 1419 |
Opis: | oficerska odznaka pamiątkowa 5 Batalionu Pancernego w Krakowie, srebro 40 mm, emalia, Sawicki/Wielechow- ski s 315, na odwrocie punce grawera F. MALINA / KRAKÓW i Urzędu Probierczego, nakrętka FR.MALINA / KRAKÓW / SUKIENNICE 28, bardzo rzadka i ładnie zachowana, patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 05-11-2011 |
Cena szacunkowa: | 8 000 zł |
Cena wywoławcza: | 6 400 zł |
Cena wylicytowana: | 6 400 zł |
Ilość odsłon: 1449