Aukcja 48 (47-48) / 1409

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  PLAKIETY

Józef Piłsudski, jednostronna plakieta z uszkiem sygnowana Jan Małeta, Popiersie marszałka Józefa Piłsudskiego w mundurze marszałka i pełnej gali orderowej w lewo, brąz 150x103 mm, Dubrowska 89, odlew firmy Adama Nagalskiego w Warszawie w/g modelu z 1929 roku., na obrzeżu punca 34 R, ciemna patyna

Numer: 1409
Opis: Józef Piłsudski, jednostronna plakieta z uszkiem sygnowana Jan Małeta, Popiersie marszałka Józefa Piłsudskiego w mundurze marszałka i pełnej gali orderowej w lewo, brąz 150x103 mm, Dubrowska 89, odlew firmy Adama Nagalskiego w Warszawie w/g modelu z 1929 roku., na obrzeżu punca 34 R, ciemna patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 050 zł
Ilość odsłon: 1443