Aukcja 48 (47-48) / 1408

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  PLAKIETY

jednostronna, niesygnowana plakieta z uszkiem na wykup gruntu pod kościół św. Agnieszki w Krakowie z rąk Izaaka Hortwitza, Na tle kościoła, nad którą unosi się obraz Matki Boskiej Częstochowskiej klęcząca i stojąca postać w zbrojach husarskich, poniżej napis POD TWOJĄ OBRONĘ, na stronie odwrotnej wyryty napis NAKŁADEM KOMITETU WYKUPU KOŚCIOŁA ŚW AGNIESZKI W KRAKOWIE / 1926, mosiądz 105x64 mm, odlew, patyna

Numer: 1408
Opis: jednostronna, niesygnowana plakieta z uszkiem na wykup gruntu pod kościół św. Agnieszki w Krakowie z rąk Izaaka Hortwitza, Na tle kościoła, nad którą unosi się obraz Matki Boskiej Częstochowskiej klęcząca i stojąca postać w zbrojach husarskich, poniżej napis POD TWOJĄ OBRONĘ, na stronie odwrotnej wyryty napis NAKŁADEM KOMITETU WYKUPU KOŚCIOŁA ŚW AGNIESZKI W KRAKOWIE / 1926, mosiądz 105x64 mm, odlew, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 400 zł
Ilość odsłon: 1163