Aukcja 48 (47-48) / 1405

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  ROSJA

Aleksander II 1855-1881, - medal sygnowany Brusznicyn wybity z okazji odsłonięcia pomnika milenijnego w Nowogrodzie 1862, Aw: Portret Aleksandra II w prawo i napis w otoku, Rw: Pomnik cara i napis w otoku, brąz 86 mm, Diakov 707.1, patyna

Numer: 1405
Opis: Aleksander II 1855-1881, - medal sygnowany Brusznicyn wybity z okazji odsłonięcia pomnika milenijnego w Nowogrodzie 1862, Aw: Portret Aleksandra II w prawo i napis w otoku, Rw: Pomnik cara i napis w otoku, brąz 86 mm, Diakov 707.1, patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1224