Aukcja 48 (47-48) / 1404

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  NIEMCY

Prusy, Wilhelm I 1871-1888, - medal pamiątkowy z 1887 r, autorstwa Weigand’a i Kullrich’a na 50-lecie Związku Jeździeckiego na Śląsku, Aw: Popiersie dwóch królów pruskich w lewo i daty 1832-1882, na dolnej obrączce napis: WEIGAND SC, Rw: Siedząca postać kobieca z wieńcem laurowym w jednej i wsparta lewą dłonią na tarczy herbowej, w tle jeździec i panorama miasta, u dołu napis: 16 SEPT.1832 i W. KULLRICH INV.ET F., srebro 58.52 g, 50.5 mm, delikatna patyna

Numer: 1404
Opis: Prusy, Wilhelm I 1871-1888, - medal pamiątkowy z 1887 r, autorstwa Weigand’a i Kullrich’a na 50-lecie Związku Jeździeckiego na Śląsku, Aw: Popiersie dwóch królów pruskich w lewo i daty 1832-1882, na dolnej obrączce napis: WEIGAND SC, Rw: Siedząca postać kobieca z wieńcem laurowym w jednej i wsparta lewą dłonią na tarczy herbowej, w tle jeździec i panorama miasta, u dołu napis: 16 SEPT.1832 i W. KULLRICH INV.ET F., srebro 58.52 g, 50.5 mm, delikatna patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 280 zł
Cena wylicytowana: 520 zł
Ilość odsłon: 1428