Aukcja 45 / 920

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  MEDALIONY I VARIA

Pius XI -jednostronny medalion wydany nakładem Towarzystwa Popierania Wytwórczości Polskiej w Warszawie

Numer: 920
Opis: Pius XI -jednostronny medalion wydany nakładem Towarzystwa Popierania Wytwórczości Polskiej w Warszawie; Popiersie papieża w lewo otoczone tarczami herbowymi i tiarą na tle Placu Zamkowego i Kościoła św. Jana, wokoło napis JEGO Św OJCIEC Św PIUS XI r 30 / V-1858, brąz 267 mm, 1402 g, na stronie odwrotnej sygnatura Towarzystwa, ładna robota, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 26-02-2011
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Ilość odsłon: 1181