Aukcja 45 / 915

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011

11 pułk huzarów im. księcia pruskiego Henryka, odznaka pamiątkowa w formie krzyża równoramiennego z koroną i z monogramami carów oraz datami 1907, 1765-1807, 1651, dwuczęściowa, mosiądz złocony 46 x 39 mm, emalia, ma stronie odwrotnej numer 15 i punca wytwórcy 3 KOPTMAHЬ, Werlich- Andolenko s. 125

Numer: 915
Opis: ROSJA / Mikołaj II 1894-1917. 11 pułk huzarów im. księcia pruskiego Henryka, odznaka pamiątkowa w formie krzyża równoramiennego z koroną i z monogramami carów oraz datami 1907, 1765-1807, 1651, dwuczęściowa, mosiądz złocony 46 x 39 mm, emalia, ma stronie odwrotnej numer 15 i punca wytwórcy 3 KOPTMAHЬ, Werlich- Andolenko s. 125
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 26-02-2011
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Ilość odsłon: 1501