Aukcja 45 / 884

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  MEDALE  ŚLĄSK

Wojna śląska i śmierć Karola VI 1740/1741 r. -medal niesygnowany autorstwa Kittela, Aw: Siedząca personifikacja Śląska przy trumnie cesarza Karola VI, w tle zachodzące słońce, napis w otoku NACH UNSER FRIEDENS SONNE PRANGEN, w odcinku data 1740, Rw: Scena pobojowiska napis w otoku IST MARS BLUTHROTH AUFGEGAN- GEN, w odcinku KRIEG IN SCHLESIEN 1741, srebro 10.63 g, 32 mm, F.u.S. 4247, patyna, ładnie zachowany

Numer: 884
Opis: ŚLĄSK. Wojna śląska i śmierć Karola VI 1740/1741 r. -medal niesygnowany autorstwa Kittela, Aw: Siedząca personifikacja Śląska przy trumnie cesarza Karola VI, w tle zachodzące słońce, napis w otoku NACH UNSER FRIEDENS SONNE PRANGEN, w odcinku data 1740, Rw: Scena pobojowiska napis w otoku IST MARS BLUTHROTH AUFGEGAN- GEN, w odcinku KRIEG IN SCHLESIEN 1741, srebro 10.63 g, 32 mm, F.u.S. 4247, patyna, ładnie zachowany
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 26-02-2011
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 480 zł
Ilość odsłon: 955