Aukcja 45 / 879

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  MEDALE  POLSKA

Millenium Chrztu Polski -medal niesygnowany 1966 r., Aw: Obraz M. B. Częstochowskiej, z lewej MÓDL / SIĘ ZA / NAMI, w otoku napis TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIAŃSKIEJ, Rw: Orzeł w koronie i napis SACRUM POLONIAE MILLENNIUM AD 966-1966, punce w tle, złoto \900, 17.58 g

Numer: 879
Opis: POLSKA. Millenium Chrztu Polski -medal niesygnowany 1966 r., Aw: Obraz M. B. Częstochowskiej, z lewej MÓDL / SIĘ ZA / NAMI, w otoku napis TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIAŃSKIEJ, Rw: Orzeł w koronie i napis SACRUM POLONIAE MILLENNIUM AD 966-1966, punce w tle, złoto \900, 17.58 g
Stan: I/I-, Choice About Uncirculated
Data sprzedaży: 26-02-2011
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 700 zł
Ilość odsłon: 958