Aukcja 45 / 849

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  MEDALE  POLSKA

Śmierć Henryka Sienkiewicza- medal sygnowany W.WIŚNIEWSKI, Aw: W otoku napis HENRYK SIENKIEWICZ poniżej * 1846 / + 15 LISTOP. 1916 / W VEVEY / ZGASŁ, NIM NOWE / A UPRAGNIONE JUTRO / ZAŚWITAŁO, w tle lutnia, gęsie pióro i pochodnia, Rw: Kobieta stojąca przy sarkofagu, na którym napis, nad sarkofagiem płyta z medalionem pisarza, brąz 32 mm, Strzałkowski 368 (RR), patyna

Numer: 849
Opis: POLSKA. Śmierć Henryka Sienkiewicza- medal sygnowany W.WIŚNIEWSKI, Aw: W otoku napis HENRYK SIENKIEWICZ poniżej * 1846 / + 15 LISTOP. 1916 / W VEVEY / ZGASŁ, NIM NOWE / A UPRAGNIONE JUTRO / ZAŚWITAŁO, w tle lutnia, gęsie pióro i pochodnia, Rw: Kobieta stojąca przy sarkofagu, na którym napis, nad sarkofagiem płyta z medalionem pisarza, brąz 32 mm, Strzałkowski 368 (RR), patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 26-02-2011
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 160 zł
Ilość odsłon: 808