Aukcja 45 / 834

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  MEDALE  POLSKA

medal na 300- lecie Unii Lubelskiej, Aw: Na trójdzielnej tarczy herby Polski, Litwy i Kijowa, napis w otoku WOLNEGO NARODU Z WOLNYM UGODA W LUBLINIE 1569, Rw: W otoku napis PO TRZECH WIEKACH NA PAMIĄTKĘ OBCHODU UNII LUBELSKIEJ WE LWOWIE 1869, na rancie punce, złoto 22.63 g, 37 mm, H-Cz. 3850 (ale w cynie), bardzo rzadki i ładnie zachowany, patyna

Numer: 834
Opis: POLSKA. medal na 300- lecie Unii Lubelskiej, Aw: Na trójdzielnej tarczy herby Polski, Litwy i Kijowa, napis w otoku WOLNEGO NARODU Z WOLNYM UGODA W LUBLINIE 1569, Rw: W otoku napis PO TRZECH WIEKACH NA PAMIĄTKĘ OBCHODU UNII LUBELSKIEJ WE LWOWIE 1869, na rancie punce, złoto 22.63 g, 37 mm, H-Cz. 3850 (ale w cynie), bardzo rzadki i ładnie zachowany, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 26-02-2011
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 4 000 zł
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Ilość odsłon: 1506