Aukcja 45 / 820

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  MEDALE  POLSKA

medal sygnowany A K (A. Karsteen), bez daty, wybity z okazji utraty tronu szwedzkiego przez Zygmunta III, Aw: Popiersie króla i napis SIGISMVND D G REX SVECIAE, Rw: Owalna tarcza z herbami Polski i Litwy, wokół napis HOC TECTVS NVDATVR AVIT (tym okryty z ojczyzny jest wyzuty), srebro 60.78 g, 51.5 mm, H-Cz. 1661 (R2), Racz. 63, ładna patyna, pięknie zachowany

Numer: 820
Opis: POLSKA. medal sygnowany A K (A. Karsteen), bez daty, wybity z okazji utraty tronu szwedzkiego przez Zygmunta III, Aw: Popiersie króla i napis SIGISMVND D G REX SVECIAE, Rw: Owalna tarcza z herbami Polski i Litwy, wokół napis HOC TECTVS NVDATVR AVIT (tym okryty z ojczyzny jest wyzuty), srebro 60.78 g, 51.5 mm, H-Cz. 1661 (R2), Racz. 63, ładna patyna, pięknie zachowany
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 26-02-2011
Cena szacunkowa: 7 500 zł
Cena wywoławcza: 6 000 zł
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Ilość odsłon: 1307