Aukcja 45 / 820
USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
medal sygnowany A K (A. Karsteen), bez daty, wybity z okazji utraty tronu szwedzkiego przez Zygmunta III, Aw: Popiersie króla i napis SIGISMVND D G REX SVECIAE, Rw: Owalna tarcza z herbami Polski i Litwy, wokół napis HOC TECTVS NVDATVR AVIT (tym okryty z ojczyzny jest wyzuty), srebro 60.78 g, 51.5 mm, H-Cz. 1661 (R2), Racz. 63, ładna patyna, pięknie zachowany
Numer: | 820 |
Opis: | POLSKA. medal sygnowany A K (A. Karsteen), bez daty, wybity z okazji utraty tronu szwedzkiego przez Zygmunta III, Aw: Popiersie króla i napis SIGISMVND D G REX SVECIAE, Rw: Owalna tarcza z herbami Polski i Litwy, wokół napis HOC TECTVS NVDATVR AVIT (tym okryty z ojczyzny jest wyzuty), srebro 60.78 g, 51.5 mm, H-Cz. 1661 (R2), Racz. 63, ładna patyna, pięknie zachowany |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 26-02-2011 |
Cena szacunkowa: | 7 500 zł |
Cena wywoławcza: | 6 000 zł |
Cena wylicytowana: | 6 000 zł |
Ilość odsłon: 1422