Aukcja 45 / 599

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Sotheby’s, The Brand Collection, Part 1, Roman and European coins - From the Collection of Virgil M. Brand, 1.07.1982 Zürich, 377 pozycji znakomicie zilustrowanych, dodatkowe tablice, format A5, oprawa kartonowa ze złoconymi napisami, dołączona lista szacunkowa oraz kopia listy wynikowej, pięknie zachowany katalog bardzo szanowanej kolekcji monet europejskich, w tym również polskich (kilkadziesiąt wybitnych pozycji w tym katalogu)

Numer: 599
Opis: Sotheby’s, The Brand Collection, Part 1, Roman and European coins - From the Collection of Virgil M. Brand, 1.07.1982 Zürich, 377 pozycji znakomicie zilustrowanych, dodatkowe tablice, format A5, oprawa kartonowa ze złoconymi napisami, dołączona lista szacunkowa oraz kopia listy wynikowej, pięknie zachowany katalog bardzo szanowanej kolekcji monet europejskich, w tym również polskich (kilkadziesiąt wybitnych pozycji w tym katalogu)
Stan: ,
Data sprzedaży: 26-02-2011
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 420 zł
Ilość odsłon: 1200