Aukcja 45 / 20

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011

silikwa, Sirmium, Aw: Popiersie w diademie w prawo, Rw: W wieńcu poziomy napis VOTIS XXX MVLTIS XXXX, srebro 2.01 g, RIC 15, tęczowa patyna, lekkie pęknięcie, wyśmienity stan zachowania

Numer: 20
Opis: CESARSTWO RZYMSKIE / Konstancjusz II 337-361. silikwa, Sirmium, Aw: Popiersie w diademie w prawo, Rw: W wieńcu poziomy napis VOTIS XXX MVLTIS XXXX, srebro 2.01 g, RIC 15, tęczowa patyna, lekkie pęknięcie, wyśmienity stan zachowania
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 26-02-2011
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Ilość odsłon: 1448