Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
1215 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
5 rubli 1890 (АГ), Petersburg, złoto 6.44 g, Bitkin 35, wyśmienity stan zachowania, nieznaczne uderzenia na rancie
2 500 zł
2 600 zł
1216 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883 / ЛШ, Petersburg, Bitkin 217, pięknie zachowany
1 000 zł
1 300 zł
1217 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1890 (АГ), Petersburg, Bitkin 73 (R), rzadki rocznik
400 zł
780 zł
1218 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1892 (АГ), Petersburg, Bitkin 75
500 zł
400 zł
1219 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1893 (АГ), Petersburg, Bitkin 77, patyna
III+/II-
VF+/EF-
400 zł
440 zł
1220 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
25 kopiejek 1894 (АГ), Petersburg, Bitkin 97, piękne, duża rzadkość w tym stanie zachowania
750 zł
3 300 zł
1221 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
1/4 kopiejki 1889 / СПБ, Petersburg, Bitkin 212 (R1), ładnie zachowane, rzadki rocznik, patyna
250 zł
580 zł
1222 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
10 zołotników bez daty / АД (lata 1890-1900), srebro próby 990, 42.66 g, Bitkin 258 (R), rzadkie
2 500 zł
1223 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
24 dole bez daty / АД (lata 1890-1900), srebro próby 990, 1.06 g, Bitkin 264 (R1), rzadkie, patyna
2 000 zł