Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  MONETY ZAGRANICZNE
1212 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
1 kopiejka 1830 / СПБ, Petersburg, miedź, Bitkin 927 (R2), Brekke 78, rzadkie w tak pięknym stanie zachowania
1 250 zł
1 350 zł
1213 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
3 ruble 1875 / СПБ - HI, Petersburg, złoto 3.92 g, Bitkin 37 (R), ładnie zachowane
5 000 zł
7 200 zł
1214 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
połtina 1858 / СПБ - ФБ, Petersburg, Bitkin 52
200 zł
340 zł
1215 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
5 rubli 1890 (АГ), Petersburg, złoto 6.44 g, Bitkin 35, wyśmienity stan zachowania, nieznaczne uderzenia na rancie
2 500 zł
2 600 zł
1216 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883 / ЛШ, Petersburg, Bitkin 217, pięknie zachowany
1 000 zł
1 300 zł
1217 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1890 (АГ), Petersburg, Bitkin 73 (R), rzadki rocznik
400 zł
780 zł
1218 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1892 (АГ), Petersburg, Bitkin 75
500 zł
400 zł
1219 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1893 (АГ), Petersburg, Bitkin 77, patyna
III+/II-
VF+/EF-
400 zł
440 zł
1220 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
25 kopiejek 1894 (АГ), Petersburg, Bitkin 97, piękne, duża rzadkość w tym stanie zachowania
750 zł
3 300 zł
1221 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
1/4 kopiejki 1889 / СПБ, Petersburg, Bitkin 212 (R1), ładnie zachowane, rzadki rocznik, patyna
250 zł
580 zł
1222 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
10 zołotników bez daty / АД (lata 1890-1900), srebro próby 990, 42.66 g, Bitkin 258 (R), rzadkie
2 500 zł
1223 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
24 dole bez daty / АД (lata 1890-1900), srebro próby 990, 1.06 g, Bitkin 264 (R1), rzadkie, patyna
2 000 zł
1224 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
2 1/2 imperiała = 25 rubli w złocie 1896 / ★, Petersburg, złoto 32.25 g, Aw: Głowa w lewo i napis wokoło, Rw: Orzeł carski w obwódce perełkowej, wokoło napis, Bitkin ..
210 000 zł
235 000 zł
1225 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
15 rubli 1897 (АГ), Petersburg, złoto 12.88 g, wybite stemplem głębokim, Kazakov 63, pięknie zachowane
I-/II+
UNC-/EF+
2 000 zł
2 100 zł
1226 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
7 1/2 rubla 1897 (АГ), Petersburg, złoto 6.45 g, Kazakov 70, bardzo ładne
1 750 zł
1 950 zł
1227 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1902, Petersburg, złoto, Kazakov 252, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 67, pięknie zachowane, patyna
600 zł
700 zł
1228 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1903, Petersburg, złoto, Kazakov 268, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 66, pięknie zachowane, patyna
600 zł
660 zł
1229 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1904, Petersburg, złoto, Kazakov 282, moneta w pudełku ICG z certyfikatem MS 66, pięknie zachowane
600 zł
700 zł
1230 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1909 ЭБ, Petersburg, złoto 3.41 g, Kazakov 360, rzadkie i pięknie zachowane, patyna
2 000 zł
2 450 zł
1231 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1910 ЭБ, Petersburg, złoto 3.41 g, Kazakov 377, rzadkie i pięknie zachowane, patyna
3 000 zł
3 800 zł