Aukcja nr 43
USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
149 | ŚLĄSK Księstwo Opolskie, Bernard ok. 1400-1455 lub Mikołaj I 1439-1476, brakteat miasta Opola, Pół krzyż - pół orzeł, 0.26 g, Fbg. 485 |
125 zł 150 zł
150 | ŚLĄSK Świdnica- miasto, brakteat XV w., Głowa dzika w prawo, 0.20 g, Fbg. 358 |
200 zł 160 zł
151 | ŚLĄSK Świdnica- miasto, brakteat XV w., Głowa dzika w prawo, nad nią kropka, 0.17 g, Fbg. 358 (ale nie notowany z kropką), patyna |
III VF |
350 zł 300 zł
152 | ŚLĄSK Księstwo Ziębickie, Henryk, Bernard i Bolko II 1301-1326, kwartnik ok. 1314, Lwówek (?), Aw: Głowa na wprost, rozetki w otoku, Rw: Bawarska tarcza herbowa i napis CLI.. |
600 zł | |
153 | ŚLĄSK Księstwo Ziębickie, brakteat miasta Ziębice XV w., Gotycka litera M, 0.22 g, Fbg. 377 |
300 zł 480 zł
154 | ŚLĄSK Nieokreślone księstwo śląskie, kwartnik, 1. ćwierć XIV wieku, Aw: Orzeł w tarczy, Rw; Głowa na wprost, 1.43 g, Fbg. 1105 |
III VF |
500 zł 620 zł