Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  ŚREDNIOWIECZE  ŚLĄSK
149 ŚLĄSK
Księstwo Opolskie, Bernard ok. 1400-1455 lub Mikołaj I 1439-1476, brakteat miasta Opola, Pół krzyż - pół orzeł, 0.26 g, Fbg. 485
125 zł
150 zł
150 ŚLĄSK
Świdnica- miasto, brakteat XV w., Głowa dzika w prawo, 0.20 g, Fbg. 358
200 zł
160 zł
151 ŚLĄSK
Świdnica- miasto, brakteat XV w., Głowa dzika w prawo, nad nią kropka, 0.17 g, Fbg. 358 (ale nie notowany z kropką), patyna
350 zł
300 zł
152 ŚLĄSK
Księstwo Ziębickie, Henryk, Bernard i Bolko II 1301-1326, kwartnik ok. 1314, Lwówek (?), Aw: Głowa na wprost, rozetki w otoku, Rw: Bawarska tarcza herbowa i napis CLI..
600 zł
153 ŚLĄSK
Księstwo Ziębickie, brakteat miasta Ziębice XV w., Gotycka litera M, 0.22 g, Fbg. 377
300 zł
480 zł
154 ŚLĄSK
Nieokreślone księstwo śląskie, kwartnik, 1. ćwierć XIV wieku, Aw: Orzeł w tarczy, Rw; Głowa na wprost, 1.43 g, Fbg. 1105
500 zł
620 zł