Aukcja nr 43
USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
1163 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel pamiątkowy 1913, Petersburg, wybity na 300-lecie Romanowych, głęboki stempel, Kazakov 454, piękny, patyna |
I- UNC- |
400 zł 600 zł
1164 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel pamiątkowy 1913, Petersburg, wybity na 300-lecie Romanowych, głęboki stempel, Kazakov 454, piękny, ciemna patyna na awersie |
I- UNC- |
400 zł 420 zł
1165 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel pamiątkowy 1913, Petersburg, wybity na 300-lecie Romanowych, głęboki stempel, Kazakov 454, bardzo ładny, patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
400 zł 360 zł
1166 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel pamiątkowy 1913, Petersburg, wybity na 300-lecie Romanowych, głęboki stempel, Kazakov 454, ładnie zachowany |
II+ EF+ |
300 zł 440 zł
1167 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1914 (B.C), Petersburg, Kazakov 461, rzadki i ładny |
1 250 zł 2 600 zł
1168 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel pamiątkowy 1914, Petersburg, wybity z okazji 200-lecie bitwy morskiej pod Gangutem, stempel zwykły, srebro 20.04 g, Kazakov 472, wyśmienicie zachowana i niezwyk.. |
I UNC |
50 000 zł 78 000 zł
1169 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1915 (B.C), Petersburg, Kazakov 479, rzadki i ładny, delikatna patyna |
II+/I- EF+/UNC- |
1 250 zł 1 700 zł
1170 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1915 (B.C), Petersburg, Kazakov 479, rzadki i ładny |
II+/I- EF+/UNC- |
1 250 zł 1 600 zł
1171 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 25 kopiejek 1895, Petersburg, Kazakov 13 |
II- EF- |
125 zł 190 zł
1172 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 25 kopiejek 1896, Petersburg, Kazakov 43, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
400 zł 1 300 zł