Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  MONETY ZAGRANICZNE  NIEMCY
1093 NIEMCY / Brunszwik Calenberg-Hannover
Jan Fryderyk 1665-1679, 12 mariengroszy 1668, Calenberg, Welter 1765, ładnie zachowane, patyna
II/II+
EF/EF+
250 zł
200 zł
1094 NIEMCY / Brunszwik Calenberg-Hannover
Jerzy IV 1820-1830, 2/3 talara (gulden) 1829 C-M, Clausthal, AKS 39, Kahnt 208, J. 24.a, pięknie zachowane
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
650 zł
1095 NIEMCY / Hamburg- miasto
dukat 1692 z tytulaturą Leopolda I, złoto 3.45 g, Fr. 1109, Gaedechens 118, patyna
3 500 zł
1096 NIEMCY / Meklemburgia-Szwerin
Fryderyk Franciszek II 1842-1883, talar 1864, Berlin, Thun 215, Dav. 728, delikatna patyna
250 zł
480 zł
1097 NIEMCY / Saksonia
Jan Fryderyk i Landgraf Filip Heski 1542-1547, talar 1546, Goslar, 27.91 g, Dav. 9740, Keilitz 228, Schnee 131
III/III+
VF/VF+
1 250 zł
1 000 zł
1098 NIEMCY / Saksonia
August 1553-1586, talar 1576, Drezno, Dav. 9798, Keilitz 68, Schnee 725, patyna
III/III+
VF/VF+
450 zł
460 zł
1099 NIEMCY / Saksonia
Fryderyk August III 1763-1806, talar 1785 I.E.C., Drezno, 27.90 g, Dav 2696, Schnee 1080, patyna
250 zł
370 zł
1100 NIEMCY / Wirtembergia
Wilhelm I 1816-1864, talar 1857, Thun 439, Dav. 959, wyśmienity stan zachowania
350 zł
600 zł
1101 NIEMCY / Rzesza Niemiecka
Prusy, Wilhelm II 1888-1918, 3 marki 1911 A, Berlin, 100-lecie Uniwersytetu Wrocławskiego, J. 108, piękne
I/I-
UNC/UNC-
200 zł
280 zł
1102 NIEMCY / Rzesza Niemiecka
Saksonia Coburg-Gotha, Karol Edward 1900-1918, 10 marek 1905 A, Berlin, złoto 3.97 g, J. 273, moneta czyszczona, rzadka
5 000 zł
4 000 zł