Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  MONETY ZAGRANICZNE
1100 NIEMCY / Wirtembergia
Wilhelm I 1816-1864, talar 1857, Thun 439, Dav. 959, wyśmienity stan zachowania
350 zł
600 zł
1101 NIEMCY / Rzesza Niemiecka
Prusy, Wilhelm II 1888-1918, 3 marki 1911 A, Berlin, 100-lecie Uniwersytetu Wrocławskiego, J. 108, piękne
I/I-
UNC/UNC-
200 zł
280 zł
1102 NIEMCY / Rzesza Niemiecka
Saksonia Coburg-Gotha, Karol Edward 1900-1918, 10 marek 1905 A, Berlin, złoto 3.97 g, J. 273, moneta czyszczona, rzadka
5 000 zł
4 000 zł
1103 ROSJA / Katarzyna I 1725-1727
rubel 1726, Moskwa, Diakov 17, Jusupow 21
1 500 zł
2 400 zł
1104 ROSJA / Anna 1730-1740
rubel 1733, Kadaszewski Dwor, Diakov 20, patyna
750 zł
950 zł
1105 ROSJA / Anna 1730-1740
rubel 1735, Kadaszewski Dwor, Diakov 3
750 zł
1 100 zł
1106 ROSJA / Elżbieta I 1741-1762
rubel 1742 СПБ, Petersburg, Diakov nie notuje tej odmiany (podobny 35), Jusupov 8, patyna
800 zł
1 700 zł
1107 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1786 СПБ, Petersburg, Diakov 528, Jusupov 1
600 zł
1 100 zł
1108 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
5 kopiejek 1780 E-M, Jekaterinburg, Diakov 410, Jusupov 2, ładnie zachowane, patyna
250 zł
200 zł
1109 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
5 kopiejek 1789 / E-M, Jekaterinburg, Diakov 629, Jusupov 3, piękne, patyna
250 zł
200 zł
1110 ROSJA / Paweł I 1796-1801
10 kopiejek 1798 СМ-МБ, Petersburg, Bitkin 79, Jusupov 1
500 zł
750 zł
1111 ROSJA / Paweł I 1796-1801
1 połuszka 1797 EM, Jekaterinburg, Bitkin 134, Jusupov 2, patyna
125 zł
190 zł
1112 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
10 kopiejek 1809 СПБ/MK, Petersburg, Bitkin 91 (R1), rzadkie
III-
VF-
500 zł
1 100 zł
1113 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
5 kopiejek 1802 EM, Jekaterinburg, Bitkin 283, wybite pękniętym stemplem, ładnie zachowane
400 zł
340 zł
1114 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
5 kopiejek 1820 СПБ/ПД Petersburg, Bitkin 271, patyna
200 zł
280 zł
1115 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
2 kopiejki 1814 ИМ/ПС, Iżorsk, Bitkin 609, bardzo ładne
150 zł
650 zł
1116 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
2 kopiejki 1822 EM/АГ, Jekaterinburg, Bitkin 364, ładne, patyna
150 zł
140 zł
1117 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
1 kopiejka 1812 ИМ/ПС, Iżorsk, wybita nieco skorodowanym stemplem
125 zł
100 zł
1118 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
5 rubli 1840 СПБ/АЧ, Petersburg, złoto 6.54 g, Bitkin 17
2 500 zł
2 800 zł
1119 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
5 rubli 1850 СПБ/АГ Petersburg, złoto 6.54 g, Bitkin 33, pięknie zachowane
2 500 zł
3 200 zł