Aukcja nr 43
USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
1068 | NIEMCY Hołd Trzech Króli 1631, medal autorstwa S. Dadlera, Aw: Scena hołdu i podwójny napis wokoło EIN REINER GLAVB...., Rw: Napis w 8 wierszach, srebro 32.34 g, 55 mm, Maue.. |
II+ EF+ |
2 500 zł | |
1069 | NIEMCY Maurycy Saski, medal autorstwa J. Dassiera i synów wybity w 1747 r., poświęcony Maurycemu Saskiemu synowi króla polskiego Augusta II, księciu Kurlandii 1726-1729 i ma.. |
II- EF- |
800 zł | |
1070 | NIEMCY medal autorstwa Lorenza, Schillinga i Loosa z wystawy rzemieślniczej w Berlinie 1844 r., Aw: Germania na tronie i napis wokoło ERINNERUNG AN DIE AUSSTELLUNG ..., Rw: .. |
II+ EF+ |
300 zł 420 zł
1071 | NIEMCY medal nagrodowy sygnowany G. LOOS D. w okazji wystawy w Szczecinie w 1865 roku zorganizowanej przez Pomorskie Towarzystwo Ekonomiczne, Aw: Gryf na gałęzi, Rw: Napis w.. |
200 zł 460 zł
1072 | NIEMCY medal niesygnowany z Międzynarodowej Wystawy Ogrodniczej w Kolonii, 1888 r., Aw: Siedząca Bogini, Rw: Napis wewnątrz wieńca laurowego ZU / KÖLN A/RH / 1888 i na zewn.. |
I/I- UNC/UNC- |
200 zł 200 zł