Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  MEDALE  NIEMCY
1068 NIEMCY
Hołd Trzech Króli 1631, medal autorstwa S. Dadlera, Aw: Scena hołdu i podwójny napis wokoło EIN REINER GLAVB...., Rw: Napis w 8 wierszach, srebro 32.34 g, 55 mm, Maue..
2 500 zł
1069 NIEMCY
Maurycy Saski, medal autorstwa J. Dassiera i synów wybity w 1747 r., poświęcony Maurycemu Saskiemu synowi króla polskiego Augusta II, księciu Kurlandii 1726-1729 i ma..
800 zł
1070 NIEMCY
medal autorstwa Lorenza, Schillinga i Loosa z wystawy rzemieślniczej w Berlinie 1844 r., Aw: Germania na tronie i napis wokoło ERINNERUNG AN DIE AUSSTELLUNG ..., Rw: ..
300 zł
420 zł
1071 NIEMCY
medal nagrodowy sygnowany G. LOOS D. w okazji wystawy w Szczecinie w 1865 roku zorganizowanej przez Pomorskie Towarzystwo Ekonomiczne, Aw: Gryf na gałęzi, Rw: Napis w..
200 zł
460 zł
1072 NIEMCY
medal niesygnowany z Międzynarodowej Wystawy Ogrodniczej w Kolonii, 1888 r., Aw: Siedząca Bogini, Rw: Napis wewnątrz wieńca laurowego ZU / KÖLN A/RH / 1888 i na zewn..
I/I-
UNC/UNC-
200 zł
200 zł