Aukcja 43 / 1054

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  MEDALE  POLSKA

medal na 125-lecie Konstytucji 3 Maja Warszawa 1916, Aw: Tarcza herbowa Królestwa Polskiego, w otoku napis WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: W wieńcu laurowo-dębowym napis NA PAMIĄTKE WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3-GO MAJA 1791 R., niżej W. T. NUM, brąz 28 mm, Strzałkowski 340, patyna

Numer: 1054
Opis: POLSKA. medal na 125-lecie Konstytucji 3 Maja Warszawa 1916, Aw: Tarcza herbowa Królestwa Polskiego, w otoku napis WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: W wieńcu laurowo-dębowym napis NA PAMIĄTKE WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3-GO MAJA 1791 R., niżej W. T. NUM, brąz 28 mm, Strzałkowski 340, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 05-06-2010
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 300 zł
Ilość odsłon: 891