Aukcja 43 / 1050

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  MEDALE  POLSKA

koronacja obrazu Matki Boskiej w Sulisławicach, medal sygn. P.B. (Paweł Bitschan), Aw: Obraz pod koroną, Rw: Napis poziomy PAMIĄTKA KORONACYI OBRAZU NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W SULISŁAWI- CACH 8.IX.1913, brąz 37 mm, Strzałkowski -, ładnie zachowany, patyna

Numer: 1050
Opis: POLSKA. koronacja obrazu Matki Boskiej w Sulisławicach, medal sygn. P.B. (Paweł Bitschan), Aw: Obraz pod koroną, Rw: Napis poziomy PAMIĄTKA KORONACYI OBRAZU NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W SULISŁAWI- CACH 8.IX.1913, brąz 37 mm, Strzałkowski -, ładnie zachowany, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 05-06-2010
Cena szacunkowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena wylicytowana: 280 zł
Ilość odsłon: 819