Aukcja 43 / 1033
USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
medal sygnowany TASSET wybity dla upamiętnienia Rusinów pomordowanych przez carat w 1874 r., Aw: Tarcza herbowa polsko-litewsko-wołyńska na tle krzyża z koroną cierniową i napis w otoku: BRACIOM RUSINOM POMORDOWANYM PRZEZ CARAT MOSKIEWSKI ZA WIERNOŚĆ DLA KOSCIOŁA I POLSKI, Rw: Otwarta księga z nazwiskami ofiar i napis w otoku: WOJEWÓDZTWA PODLASKIE I LUBELSKIE, POLUBICZE, DRELÓW, PRATULIN, brąz 64 mm, H-Cz. 6101, ciemna patyna
Numer: | 1033 |
Opis: | POLSKA. medal sygnowany TASSET wybity dla upamiętnienia Rusinów pomordowanych przez carat w 1874 r., Aw: Tarcza herbowa polsko-litewsko-wołyńska na tle krzyża z koroną cierniową i napis w otoku: BRACIOM RUSINOM POMORDOWANYM PRZEZ CARAT MOSKIEWSKI ZA WIERNOŚĆ DLA KOSCIOŁA I POLSKI, Rw: Otwarta księga z nazwiskami ofiar i napis w otoku: WOJEWÓDZTWA PODLASKIE I LUBELSKIE, POLUBICZE, DRELÓW, PRATULIN, brąz 64 mm, H-Cz. 6101, ciemna patyna |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 05-06-2010 |
Cena szacunkowa: | 600 zł |
Cena wywoławcza: | 480 zł |
Cena wylicytowana: | 480 zł |
Ilość odsłon: 978