Aukcja 43 / 1024

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  MEDALE  POLSKA

Adam Czartoryski, medal autorstwa C. Baerendta, 1824 r, Aw: Popiersie w lewo i sygnatura na ramieniu, Rw: Napisy w poziomie ADAMO PRINCIPI / CZARTORYSKI / SCHOLAE MILITARIS / EO DUCE .....H-Cz. 3875 (R), miedź 50 mm, medal poświęcony Adamowi Czartoryskiemu wydany nakładem wychowanków Szkoły Kadetów, bardzo rzadki, bardzo dobrze zachowany, patyna

Numer: 1024
Opis: POLSKA. Adam Czartoryski, medal autorstwa C. Baerendta, 1824 r, Aw: Popiersie w lewo i sygnatura na ramieniu, Rw: Napisy w poziomie ADAMO PRINCIPI / CZARTORYSKI / SCHOLAE MILITARIS / EO DUCE .....H-Cz. 3875 (R), miedź 50 mm, medal poświęcony Adamowi Czartoryskiemu wydany nakładem wychowanków Szkoły Kadetów, bardzo rzadki, bardzo dobrze zachowany, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 05-06-2010
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 800 zł
Ilość odsłon: 1253