Aukcja 43 / 1021

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  MEDALE  POLSKA

Fryderyk Wilhelm II, medal pamiątkowy sygnowany F LOOS wybity w 1787 roku z okazji urodzin króla pruskiego i 550 -lecia miasta Elbląga, Aw: Kolumna z herbem Elbląga i medalionem Fryderyka Wilhelma II, obok skrzydlaty geniusz i napis wokoło DANK UND GEBET FUR KOENIG - UND VATERSTDT i w odcinku DEM GEBURSTAGE ..., Rw: Orzeł pruski nad Merkurym i personifikacją miasta, napis wokoło PREUSSENS REIERUNG VERBREITEN HANDLUNG UND SEGEM, w odcinku D 26 SEPTEMBER / 1787, srebro 21.16 g, 39 mm, Bahr. 9555, Henckel 3938, delikatna patyna

Numer: 1021
Opis: POLSKA. Fryderyk Wilhelm II, medal pamiątkowy sygnowany F LOOS wybity w 1787 roku z okazji urodzin króla pruskiego i 550 -lecia miasta Elbląga, Aw: Kolumna z herbem Elbląga i medalionem Fryderyka Wilhelma II, obok skrzydlaty geniusz i napis wokoło DANK UND GEBET FUR KOENIG - UND VATERSTDT i w odcinku DEM GEBURSTAGE ..., Rw: Orzeł pruski nad Merkurym i personifikacją miasta, napis wokoło PREUSSENS REIERUNG VERBREITEN HANDLUNG UND SEGEM, w odcinku D 26 SEPTEMBER / 1787, srebro 21.16 g, 39 mm, Bahr. 9555, Henckel 3938, delikatna patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 05-06-2010
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Ilość odsłon: 1358