Aukcja 43 / 1014

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  MEDALE  POLSKA

Michał Korybut Wiśniowiecki, medal autorstwa Johanna Höhna jun. wybity z okazji koronacji Michała Korybuta Wiśniowieckiego, Aw: Popiersie w wieńcu na głowie i peruce w prawo i napis: MICHAEL D. G. REX PO. M D L RUS PRUS na dole sygn. I. H., Rw: Orzeł na globie z napisem POLONIA pływającym po morzu, nad nim korona podtrzymywana przez miecz i berło i napis w otoku: DEXTERA DOMINI FECIT VIRTUTEM, srebro 26.75 g, owalny 37 x 45 mm, H-Cz. 2388 (R5), Racz.161, bardzo ładny i bardzo rzadki, patyna

Numer: 1014
Opis: POLSKA. Michał Korybut Wiśniowiecki, medal autorstwa Johanna Höhna jun. wybity z okazji koronacji Michała Korybuta Wiśniowieckiego, Aw: Popiersie w wieńcu na głowie i peruce w prawo i napis: MICHAEL D. G. REX PO. M D L RUS PRUS na dole sygn. I. H., Rw: Orzeł na globie z napisem POLONIA pływającym po morzu, nad nim korona podtrzymywana przez miecz i berło i napis w otoku: DEXTERA DOMINI FECIT VIRTUTEM, srebro 26.75 g, owalny 37 x 45 mm, H-Cz. 2388 (R5), Racz.161, bardzo ładny i bardzo rzadki, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 05-06-2010
Cena szacunkowa: 25 000 zł
Cena wywoławcza: 20 000 zł
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Ilość odsłon: 1612