Aukcja 42 / 854

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  MEDALE  POLSKA

Romuald Traugutt, 1864 -1964, medal bity w Londynie, Aw: Popiersie trzyczwarte w prawo, daty 1864-1964 i napis w otoku ROMUALDOWI TRAUGUTTOWI W SETNĄ ROCZNICĘ ZGONU, Rw: Napis w otoku POLSKA EMIGRACJA W HOŁDZIE, LONDYN 1964, wewnątrz krzyż równoramienny z wieńcem i gałązką i napis w dziesięciu wierszach, srebro 84.31 g, 57 mm, na rancie punce, patyna

Numer: 854
Opis: POLSKA. Romuald Traugutt, 1864 -1964, medal bity w Londynie, Aw: Popiersie trzyczwarte w prawo, daty 1864-1964 i napis w otoku ROMUALDOWI TRAUGUTTOWI W SETNĄ ROCZNICĘ ZGONU, Rw: Napis w otoku POLSKA EMIGRACJA W HOŁDZIE, LONDYN 1964, wewnątrz krzyż równoramienny z wieńcem i gałązką i napis w dziesięciu wierszach, srebro 84.31 g, 57 mm, na rancie punce, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Ilość odsłon: 1051