Aukcja 42 / 841

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  MEDALE  POLSKA

Heliodor Święcicki - pierwszy rektor Uniwesytetu Poznańskiego -medal autorstwa Jana Wysockiego 1923 r., Aw: Popiersie w stroju ceremonialnym i napis w otoku, Rw: Postać nagiego młodzieńca pijącego wodę ze źródła, na dole napis VNIVERSITATIS POSNANIENSIS/PRAEMIVM, srebro 90,46 g, 55 mm, punce na rancie i napis JÓZEFOWI GAWDZIE, Strzałkowski 510 (RR), nierówna patyna, rzadki

Numer: 841
Opis: POLSKA. Heliodor Święcicki - pierwszy rektor Uniwesytetu Poznańskiego -medal autorstwa Jana Wysockiego 1923 r., Aw: Popiersie w stroju ceremonialnym i napis w otoku, Rw: Postać nagiego młodzieńca pijącego wodę ze źródła, na dole napis VNIVERSITATIS POSNANIENSIS/PRAEMIVM, srebro 90,46 g, 55 mm, punce na rancie i napis JÓZEFOWI GAWDZIE, Strzałkowski 510 (RR), nierówna patyna, rzadki
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 1 650 zł
Ilość odsłon: 862