Aukcja 42 / 841
USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Heliodor Święcicki - pierwszy rektor Uniwesytetu Poznańskiego -medal autorstwa Jana Wysockiego 1923 r., Aw: Popiersie w stroju ceremonialnym i napis w otoku, Rw: Postać nagiego młodzieńca pijącego wodę ze źródła, na dole napis VNIVERSITATIS POSNANIENSIS/PRAEMIVM, srebro 90,46 g, 55 mm, punce na rancie i napis JÓZEFOWI GAWDZIE, Strzałkowski 510 (RR), nierówna patyna, rzadki
Numer: | 841 |
Opis: | POLSKA. Heliodor Święcicki - pierwszy rektor Uniwesytetu Poznańskiego -medal autorstwa Jana Wysockiego 1923 r., Aw: Popiersie w stroju ceremonialnym i napis w otoku, Rw: Postać nagiego młodzieńca pijącego wodę ze źródła, na dole napis VNIVERSITATIS POSNANIENSIS/PRAEMIVM, srebro 90,46 g, 55 mm, punce na rancie i napis JÓZEFOWI GAWDZIE, Strzałkowski 510 (RR), nierówna patyna, rzadki |
Stan: | II-, Nearly Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 27-02-2010 |
Cena szacunkowa: | 1 250 zł |
Cena wywoławcza: | 1 000 zł |
Cena wylicytowana: | 1 650 zł |
Ilość odsłon: 1001