Aukcja 42 / 835

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  MEDALE  POLSKA

książę Zdzisław Lubomirski prezydent Warszawy -medal autorstwa Cz. Makowskiego 1917, Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku KSIĄŻĘ ZDZISŁAW LUBOMIRSKI, Rw: Napis w otoku i poziomo, srebro 48.86 g, 50 mm, punce na rancie i numer 49, Strzałkowski 416 (podaje. że wybito 50 egzemplarzy), patyna

Numer: 835
Opis: POLSKA. książę Zdzisław Lubomirski prezydent Warszawy -medal autorstwa Cz. Makowskiego 1917, Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku KSIĄŻĘ ZDZISŁAW LUBOMIRSKI, Rw: Napis w otoku i poziomo, srebro 48.86 g, 50 mm, punce na rancie i numer 49, Strzałkowski 416 (podaje. że wybito 50 egzemplarzy), patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 850 zł
Ilość odsłon: 855