Aukcja 42 / 827

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  MEDALE  POLSKA

Stanislaw Orda -ziemianin, medal autorstwa Witolda Bielińskiego 1911 r, Aw: Popiersie w kontuszu w lewo, w otoku napis i sygn., Rw: Herb Ostoja otoczony gałązkami

Numer: 827
Opis: POLSKA. Stanislaw Orda -ziemianin, medal autorstwa Witolda Bielińskiego 1911 r, Aw: Popiersie w kontuszu w lewo, w otoku napis i sygn., Rw: Herb Ostoja otoczony gałązkami; dębową i laurową, w otoku napis 11-23 LISTOPADA W-ROKU 1867, srebro 109.8 g, 61 mm, punce na rancie, Strzałowski 213 (RR), patyna, bardzo rzadki
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 900 zł
Ilość odsłon: 883