Aukcja 42 / 825

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  MEDALE  POLSKA

medal projektu J. Raszki z okazji 500 Rocznicy Bitwy pod Grunwaldem 1910 r, Aw: W czterołukowej rozecie postać Władysława Jagiełły z mieczem i tarczą Gedyminów, po bokach herby Polski, Litwy, Smoleńska i Rusi Czerwonej, w otoku napis I STARŁ ŁEB HYDRZE TEUTOŃSKIEJ, Rw: Pieszy wojownik atakujący włócznią rycerza krzyżackiego na koniu, w otoku napis GRUNWALD - TANNENBERG MCDX 15.VII.MCMX, srebro 57.36 g, 50 mm, punca na rancie, Strzałkowski 150 (R), ładna patyna

Numer: 825
Opis: POLSKA. medal projektu J. Raszki z okazji 500 Rocznicy Bitwy pod Grunwaldem 1910 r, Aw: W czterołukowej rozecie postać Władysława Jagiełły z mieczem i tarczą Gedyminów, po bokach herby Polski, Litwy, Smoleńska i Rusi Czerwonej, w otoku napis I STARŁ ŁEB HYDRZE TEUTOŃSKIEJ, Rw: Pieszy wojownik atakujący włócznią rycerza krzyżackiego na koniu, w otoku napis GRUNWALD - TANNENBERG MCDX 15.VII.MCMX, srebro 57.36 g, 50 mm, punca na rancie, Strzałkowski 150 (R), ładna patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: 3 900 zł
Ilość odsłon: 987