Aukcja 42 / 823
USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
medal sygnowany JR (Jan Raszka) wybity na pamiątkę śmierci Andrzeja Potockiego, Aw: Popiersie w prawo i napis AND. HRABIA POTOCKI, Rw: Klęczący rycerz w zbroi i z proporcem ugodzony strzałą, w tle krajobraz, wyżej daty *1861+1908, srebro 63.73 g, 50 mm, na rancie punce, Strzałkowski 108 (R), medal zaprojektowany w 1908, wybity w 1910 roku, patyna
Numer: | 823 |
Opis: | POLSKA. medal sygnowany JR (Jan Raszka) wybity na pamiątkę śmierci Andrzeja Potockiego, Aw: Popiersie w prawo i napis AND. HRABIA POTOCKI, Rw: Klęczący rycerz w zbroi i z proporcem ugodzony strzałą, w tle krajobraz, wyżej daty *1861+1908, srebro 63.73 g, 50 mm, na rancie punce, Strzałkowski 108 (R), medal zaprojektowany w 1908, wybity w 1910 roku, patyna |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 27-02-2010 |
Cena szacunkowa: | 750 zł |
Cena wywoławcza: | 600 zł |
Cena wylicytowana: | 2 600 zł |
Ilość odsłon: 1024