Aukcja 42 / 820

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  MEDALE  POLSKA

Józef Korzeniowski, -medal z uszkiem sygnowany JM, 1897, wybity na pamiątkę setnej rocznicy urodzin pisarza, Aw: Popiersie i napis JÓzef Korzeniowski ur. 19 Marca 1797 r. um. 17 Września 1863 r., Rw: Gałązka oliwna i napis w siedmiu wierszach, niżej sygnatura GERLACH I MEISSNER, srebro 8.01 g, 27 mm, punca na uszku

Numer: 820
Opis: POLSKA. Józef Korzeniowski, -medal z uszkiem sygnowany JM, 1897, wybity na pamiątkę setnej rocznicy urodzin pisarza, Aw: Popiersie i napis JÓzef Korzeniowski ur. 19 Marca 1797 r. um. 17 Września 1863 r., Rw: Gałązka oliwna i napis w siedmiu wierszach, niżej sygnatura GERLACH I MEISSNER, srebro 8.01 g, 27 mm, punca na uszku
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 260 zł
Ilość odsłon: 926