Aukcja 42 / 798

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  MEDALE  POLSKA

medal na Pokój Oliwski 1660 r., autorstwa Jana Höhna jun., Aw: Łan zboża w którym złożona jest broń, powyżej tarcza słoneczna o ludzkiej twarzy i napis w otoku POST BELLUM PLENA SURGIT...(po wojnie powstanie całkowity pokój o złotych zbiorach...), Rw: Siedemnastowierszowa inskrypcja dedykacyjna PACI PERPE TUAE POST.. (wieczystemu pokojowi między Polską a Szwecją...), srebro 101.98 g, 79 mm, Racz.144, H-Cz. 2148, Stahr 118, piękny stan zachowania, patyna

Numer: 798
Opis: POLSKA. medal na Pokój Oliwski 1660 r., autorstwa Jana Höhna jun., Aw: Łan zboża w którym złożona jest broń, powyżej tarcza słoneczna o ludzkiej twarzy i napis w otoku POST BELLUM PLENA SURGIT...(po wojnie powstanie całkowity pokój o złotych zbiorach...), Rw: Siedemnastowierszowa inskrypcja dedykacyjna PACI PERPE TUAE POST.. (wieczystemu pokojowi między Polską a Szwecją...), srebro 101.98 g, 79 mm, Racz.144, H-Cz. 2148, Stahr 118, piękny stan zachowania, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 30 000 zł
Cena wywoławcza: 24 000 zł
Cena wylicytowana: 41 000 zł
Ilość odsłon: 1473