Aukcja 42 / 636

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010

5 x 10 groszy 13.08.1794, pięć banknotów nierozciętych w pionie, Miłczak A9a, Lucow 40c (R9), niewielkie ubytki papieru uzupełnione bardzo fachową konserwacją, plamy w kilku miejscach, podpisany F. Malinowski na odwrocie, ślady po zaginaniu w kilku miejscach, bardzo rzadkie

Numer: 636
Opis: POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794. 5 x 10 groszy 13.08.1794, pięć banknotów nierozciętych w pionie, Miłczak A9a, Lucow 40c (R9), niewielkie ubytki papieru uzupełnione bardzo fachową konserwacją, plamy w kilku miejscach, podpisany F. Malinowski na odwrocie, ślady po zaginaniu w kilku miejscach, bardzo rzadkie
Stan: IV, Fine
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 4 000 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1334