Aukcja 42 / 603

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  LITERATURA

Roman Rybarski - Skarb i pieniądz za Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana III, Towarzystwo Naukowe Warszawskie, Warszawa 1939, całość 540 stron, szczegółowo przedstawiony stan rządowych finansów za Jana Kazimierza, Michała Korybuta Wiśniowieckiego oraz Jana III Sobieskiego, oprawa kartonowa, stan zachowania dobry

Numer: 603
Opis: Roman Rybarski - Skarb i pieniądz za Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana III, Towarzystwo Naukowe Warszawskie, Warszawa 1939, całość 540 stron, szczegółowo przedstawiony stan rządowych finansów za Jana Kazimierza, Michała Korybuta Wiśniowieckiego oraz Jana III Sobieskiego, oprawa kartonowa, stan zachowania dobry
Stan: ,
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 260 zł
Ilość odsłon: 1111