Aukcja 42 / 601

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  LITERATURA

Muzeum Narodowe w Warszawie - Kolekcja Generała Jerzego Węsierskiego, Warszawa 1974, całość zawiera 288 strony i 12 tablic, katalog prywatnej kolekcji Jerzego Węsierskiego, gromadzonej z olbrzymią pasją przez wiele lat, twarda oprawa w płótno ze złotymi napisami i obwolutą, bardzo ładna

Numer: 601
Opis: Muzeum Narodowe w Warszawie - Kolekcja Generała Jerzego Węsierskiego, Warszawa 1974, całość zawiera 288 strony i 12 tablic, katalog prywatnej kolekcji Jerzego Węsierskiego, gromadzonej z olbrzymią pasją przez wiele lat, twarda oprawa w płótno ze złotymi napisami i obwolutą, bardzo ładna
Stan: ,
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena wylicytowana: 380 zł
Ilość odsłon: 1108