Aukcja nr 41
USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w:
A41
› MONETY PAŃSTW HISTORYCZNIE ZWIĄZANYCH Z POLSKĄ
› ŚLĄSK
› ŚLĄSK pod panowaniem austriackim
› Leopold 1658-1705
670 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705 talar 1660, Wrocław, Aw: Półpostać i napis, Rw: Orzeł cesarski i napis, 26.96 g, F.u.S. 407, Dav. 3285, ślad po montowaniu w oprawie, patyna |
III VF |
1 500 zł 2 900 zł
671 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705 VI krajcarów 1676, Opole, F.u.S. 652, wybity nieco uszkodzonym stemplem, ale piękny egzemplarz, patyna |
I UNC |
200 zł 340 zł
672 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705 VI krajcarów 1679, Opole, F.u.S. 659, bardzo ładny, patyna |
I UNC |
200 zł 380 zł
673 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705 VI krajcarów 1682, Wrocław, F.u.S. 528, piękny egzemplarz, patyna |
I UNC |
150 zł 440 zł
674 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705 VI krajcarów 1688, Wrocław, F.u.S. 561, wyśmienity, patyna |
I UNC |
150 zł 520 zł
675 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705 VI krajcarów 1691, Wrocław, F.u.S. 581, bardzo ładny, patyna |
100 zł 180 zł
676 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705 3 krajcary 1669, Wrocław, F.u.S. 465, piękny egzemplarz, patyna |
I UNC |
125 zł 220 zł
677 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705 3 krajcary 1696, Brzeg, F.u.S. 739, bardzo ładne, patyna |
I UNC |
125 zł 340 zł
678 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705 1 krajcar 1698, Brzeg, F.u.S. 747, bardzo ładny, patyna |
I UNC |
100 zł 220 zł
679 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705 1 krajcar, Opole, F.u.S. 716, bardzo ładny, patyna |
I UNC |
100 zł 220 zł
680 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705 greszel 1670, Opole, F.u.S. 640, piękny egzemplarz, patyna |
I UNC |
100 zł 110 zł
681 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705 greszel 1669 i 1682, Opole, F.u.S. 639 i 670, razem 2 sztuki |
II+ EF+ |
125 zł 100 zł
682 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705 greszel 1688, Opole, F.u.S. 677, bardzo ładny, patyna |
I UNC |
100 zł 85 zł
683 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705 greszel 1705, Wrocław, F.u.S. 636, rzadki, jedyny greszel wybity we Wrocławiu za Leopolda |
75 zł |