Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
603 KURLANDIA
Fryderyk Kettler 1587-1642, trojak 1596, Mitawa, Iger KuF.96.3.c R4, Gerbaszewski 2.10.7.1, rysy i uszkodzone tło na rewersie ale ładnie zachowany egzemplarz, patyna,..
750 zł
1 400 zł
604 KURLANDIA
Wilhelm Kettler 1596-1626, trojak 1598, Mitawa, Iger KuW.98.1.d R2, podobny Gerbaszewski 2.16 ale nieco inna interpunkcja
1 000 zł
2 100 zł
605 KURLANDIA
Ernest Jan Biron 1762-1769, trojak 1765, Mitawa, Iger KuB.65.1.a R3, Gerbaszewski 6.6.1.5, wada blachy
300 zł
380 zł
606 KURLANDIA
Piotr Biron 1769-1780, talar 1780, Mitawa, 28.29 g, Gerbaszewski 7.1.1, Dav. 1624, piękny egzemplarz, patyna
II+/I-
EF+/UNC-
4 000 zł
3 600 zł