Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  ŚREDNIOWIECZE  WĘGRY
68 WĘGRY
denar XII w., Aw: Krzyż perełkowy, w polu N-N-N-N, między nimi promieniste linie perełkowe, Rw: Krzyż, w polu pomiędzy ramionami po trzy kulki, Huszar 123, patyna
150 zł
120 zł
69 WĘGRY
Zygmunt 1387-1437, goldgulden 1404-1405, Offenbanya, Aw: Tarcza herbowa i napis wokoło SIGISMVNDI D G R VNGARIE, Rw: Św. Ładysław, w poli litery M-O i napis wokoło S ..
2 500 zł
2 600 zł