Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  ŚREDNIOWIECZE  ŚLĄSK
59 ŚLĄSK
Dolny Śląsk, brakteat szeroki, 2. poł. XIII w., Trójlistny kwiat, srebro 0.62 g, Fbg. 1004, pęknięty, patyna
III-
VF-
200 zł
280 zł
60 ŚLĄSK
Dolny Śląsk, brakteat szeroki, 2. poł. XIII w., Lilia, srebro 0.67 g, Fbg. 1094, patyna
300 zł
320 zł
61 ŚLĄSK
Dolny Śląsk, brakteat szeroki, 2. poł. XIII w., Dwie ryby i kwiatek, srebro 0.52 g, Fbg. 685, patyna
III-
VF-
200 zł
260 zł
62 ŚLĄSK
Ks. Jaworskie, Henryk, Bernard i Bolko II 1301-1326, kwartnik, Lwówek, Rw: Popiersie księcia na wprost w otoku rozetkowym, Rw: Tarcza z szachownicą bawarską, wokoło n..
500 zł
480 zł
63 ŚLĄSK
Ks. Jaworsko-Świdnickie, Bolko II 1326-1368, floren przed 1351, Świdnica, Aw: Lilia i napis BOLCO - DVX SLE, Rw: Postać św. Jana, hełm i napis S IOHA - NNES B, złoto ..
20 000 zł
64 ŚLĄSK
Ks. Jaworsko-Świdnickie, Bolko II 1326-1368, floren przed 1351, Świdnica, Aw: Lilia i napis BOLCO - DVX SLE, Rw: Postać św. Jana, hełm i napis S IOHA - NNES K, złoto ..
20 000 zł
65 ŚLĄSK
Ks. Jaworsko-Świdnickie, Bolko II 1326-1368, floren po 1351, Świdnica, Aw: Lilia i napis BOLCO D - VX SWVD, Rw: Postać św. Jana, gwiazda i napis S IOHA - NNES B, zło..
35 000 zł
66 ŚLĄSK
Ks. Legnicko-Brzeskie, Wacław I Legnicki 1342-1364, floren, Legnica, Aw: Lilia i napis wokoło WENCES - L DVX P, Rw: Postać św. Jana i napis wokoło S IOHA-NNES B, złot..
10 000 zł
67 ŚLĄSK
Ks. Wrocławskie, Henryk I Brodaty 1201-1238 lub Henryk II Pobożny 1238-1241, brakteat, Postać świętego w aureoli stojąca z uniesionymi dłońmi, srebro 0.16 g, Fbg. 73
500 zł
520 zł