Aukcja nr 40
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
1209 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 5 rubli 1889, Petersburg, złoto 6.41 g, Bitkin 33, Fr. 168 |
II-/III+ EF-/VF+ |
2 000 zł 1 850 zł
1210 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Bitkin 217, minimalne uszkodzenie na rancie, pięknie zachowany, patyna |
I- UNC- |
1 250 zł 1 800 zł
1211 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Bitkin 217 |
500 zł 780 zł
1212 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1893, Petersburg, Bitkin 77, ładnie zachowany |
II/II+ EF/EF+ |
2 500 zł 2 000 zł
1213 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 1 kopiejka 1891, Petersburg, Bitkin 187, wyśmienicie zachowana |
I UNC |
100 zł 340 zł