Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  MEDALE
1044 POLSKA
medal wybity w setną rocznicę urodzin Adama Mickiewicza 1898 r., Aw: Popiersie w surducie i halsztuku na szyi sygnatura RYT Jan Meissner 98, poniżej GERLACH I MEISSNE..
1 200 zł
2 700 zł
1045 POLSKA
Adam Mickiewicz, medal autorstwa Wacława Szymanowskiego 1898 r., Aw: Głowa poety w prawo i napis w otoku, Rw: Postać poety siedzącego na skale, przed nim dwa geniusze..
250 zł
320 zł
1046 POLSKA
Fryderyk Chopin, medal autorstwa Wacława Szymanowskiego 1899 r., Aw: Głowa w prawo i napis w otoku, Rw: Lira na tle nut, skośnie gałązka, wyżej napis 50 JUBIL., ukryt..
200 zł
300 zł
1047 POLSKA
Medal Turnieju Szermierczego we Lwowie 1899 r., Aw: W wieńcu z gałązek laurowych i dębowych hełm i skrzyżowane miecz z szablą, poniżej napis KRAJOWY TURNIEJ SZERMIERZ..
250 zł
2 400 zł
1048 POLSKA
medal nagrodowy za wieloletnią pracę w Izbie Rolniczej Prowincji Poznańskiej, Aw: W wiencu napis FÜR LANGJÄHRIGE TREUE DIENSTE, Rw: Kobieta z sierpem i wiązką zboża w..
200 zł
440 zł
1049 POLSKA
zestaw medali na chrzest, sygn. J. Majnert; srebro 26.64 g, 26.37 g, i 15.57 g, łącznie 3 sztuki w etui z epoki
500 zł
680 zł
1050 POLSKA
medal chrzcielny niesygnowany, Aw: Scena chrztu Chrystusa w rzece, Rw: U góry napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, poniżej napis poziomy Dla M.B. w d. 5 Czerwca 1884. r., srebro..
250 zł
400 zł
1051 POLSKA
medal chrzcielny autorstwa JHerknera, Aw: Scena chrztu Chrystusa w rzece, Rw: U góry napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, w wieńcu palmowym napis poziomy \Maryi Eleonorze Marcy ..
400 zł
320 zł
1052 POLSKA
medal nagrodowy sygnowany BELOW.F., Aw: W wieńcu utworzonym z płodów rolnych, narzędzi rolniczych i zwierząt, napis: TOWARZYSTWO ROLNICZO = PRZEMYSŁOWE W GOSTYNIU, Rw..
350 zł
520 zł
1053 POLSKA
Towarzystwo Ogrodnicze Warszawskie, medal sygnowany L. S. ( L. Steinman), Aw: W wieńcu z owoców i gałązek napisy polski i rosyjski, w środku wygrawerowany napis; Mary..
500 zł
980 zł
1054 POLSKA
Galicja, medal za zasługi dla rolnictwa, Aw: Popiersie cesarza Franciszka Józefa w prawo i napis: FRANC IOS I D G AVSTRIAE IMPERATOR HVNGARIAE REX, Rw: Napis poziomy:..
250 zł
940 zł
1055 POLSKA
Galicja, medal za zasługi dla rolnictwa, Aw: Popiersie cesarza Franciszka Józefa w prawo i napis: FRANCISCVS JOSEPHVS I D G AVSTRIAE IMPERATOR, Rw: Napis poziomy: NAG..
350 zł
520 zł
1056 POLSKA
medal religijny z uszkiem, Aw: Matka Boska Częstochowska, poniżej trójdzielna tarcza z herbami Polski, Litwy i Rusi, w otoku napis MONSTRA TE ESSE MATREM, Rw: Św. Józ..
300 zł
250 zł
1057 POLSKA
medalik pamiątkowy z Krakowa, Aw: Tarcza dwupolowa z herbami Polski i Litwy i napis PAMIĄTKA Z KRAKOWA, Rw: Orzeł heraldyczny na panopliach, mosiądz 21 mm
125 zł
100 zł
1058 POLSKA
Henryk Sienkiewicz, medal autorstwa W. Trojanowskiego 1900 r., Aw: Popiersie pisarza w lewo i napis, w polu sygn, i data, Rw: Muza z gałązką palmy pisząca na ścianie ..
500 zł
760 zł
1059 POLSKA
medal jubileuszowy Uniwersytetu Jagiellońskiego 1900 r., Aw: Stojący święty Stanisław biskup z herbem Polski, Rw: Napis w otoku: UNIVERSITAS CRACOVIENSIS 1364-1400-19..
250 zł
1060 POLSKA
500-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, medal autorstwa W. Trojanowskiego 1900 r., Aw: Siedzące postacie władców; Kazimierza Wielkiego, Jadwigi i Władysława Jagiełły ..
2 500 zł
3 900 zł
1061 POLSKA
Wystawa Przemysłowa w Przemyślu 1904, medal sygn. LAUER-NÜRNBERG, Aw: Napis w wieńcu WYSTAWA PRZEMYSŁOWA W PRZEMYŚLU 1904, Rw: Panorama Przemyśla, powyżej herb miasta..
600 zł
780 zł
1062 POLSKA
Wystawa w Wadowicach 1907, medal niesygnowany, Aw: W wieńcu napis OKRĘGOWA WYSTAWA PRZEMYSŁOWO ROLNICZA w WADOWICACH 1907, Rw: Alegoryczna postać kobiety na tle fabry..
500 zł
560 zł
1063 POLSKA
Wystawa kucharska we Lwowie, medal niesygnowany 1908 r., Aw: Tarcza z herbem miasta w wieńcu i napis wokoło JUBILEUSZOWA MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KUCHARSKO-SPOŻYWCZA NA..
500 zł
1 250 zł