Aukcja 40 / 1048

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  MEDALE  POLSKA

medal nagrodowy za wieloletnią pracę w Izbie Rolniczej Prowincji Poznańskiej, Aw: W wiencu napis FÜR LANGJÄHRIGE TREUE DIENSTE, Rw: Kobieta z sierpem i wiązką zboża w dłoniach, obok trzoda i pług, poniżej sygn. W.ST.H., srebro 30.00 g., 42.5 mm, na rancie punca, medal z uszkiem w oryginalnym pudełku

Numer: 1048
Opis: POLSKA. medal nagrodowy za wieloletnią pracę w Izbie Rolniczej Prowincji Poznańskiej, Aw: W wiencu napis FÜR LANGJÄHRIGE TREUE DIENSTE, Rw: Kobieta z sierpem i wiązką zboża w dłoniach, obok trzoda i pług, poniżej sygn. W.ST.H., srebro 30.00 g., 42.5 mm, na rancie punca, medal z uszkiem w oryginalnym pudełku
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-05-2009
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 440 zł
Ilość odsłon: 1022