Aukcja nr 4

USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
Jesteś w: A4  MONETY OBCE
582 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1864, Petersburg, Aw: j.w., Rw: j.w., Fr. 146
220 zł
265 zł
583 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1878, Petersburg, Aw: j.w., Rw: j.w., Fr.146
220 zł
265 zł
584 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
25 rubli 1896, Paryż, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Fr. 153
6 800 zł
7 300 zł
585 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel koronacyjny 1896, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw:Insygnia koronacyjne, Harris 456
70 zł
92 zł
586 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1912, Petersburg, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Harris 453
15 zł
22 zł
587 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1913, Petersburg, Aw: Popiersia dwóch carów, Rw: Orzeł carski i dwie daty 1613-1913, Harris 460
35 zł
36 zł
588 Liwonia / Elżbieta 1741-1761
4 kopiejki 1757, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Fiedorow 1079
25 zł
52 zł
589 SZWAJCARIA
5 franków 1922, Berno, Aw: Tarcza herbowa, nominał i data, Rw: Popiersie górala i napis, HMZ 1155
140 zł
200 zł
590 USA
1 dolar 1853, Filadelfia, Aw: Głowa Wolności, Rw: Nominał i data w wieńcu, Fr.84 złoto
220 zł
175 zł
591 USA
dolar 1921, Filadelfia, Aw: Głowa Wolności, Rw: Orzeł i napis - rzadki rocznik
50 zł
42 zł
592 USA
1/2 dolara 1926, Filadelfia, Aw: Zaprząg pionierów, Rw: Postać indianina
120 zł
170 zł
593 USA
1 cent 1863, Filadelfia, Aw: Głowa indianina, Rw: Nominał w wieńcu, miedzionikiel
60 zł
62 zł