Aukcja nr 4
USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
577 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 3 ruble 1842, Petersburg, Aw: j.w., Rw: j.w., Fr.143 platyna |
550 zł 580 zł
578 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1830, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy w wieńcu, Harris 332 |
II+ EF+ |
90 zł 120 zł
579 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1844, Petersburg, Aw: j.w., Rw: j.w., Harris 333 |
I- UNC- |
40 zł 52 zł
580 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 1/4 kopiejki srebrnej 1840, Jekatierinburg, Aw: Poziomy napis i data, Rw: Monogram pod koroną, KM 142.1 |
I UNC |
20 zł 16 zł
581 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 5 rubli 1863, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i napisy, Fr. 146 |
I UNC |
220 zł 255 zł
582 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 5 rubli 1864, Petersburg, Aw: j.w., Rw: j.w., Fr. 146 |
I UNC |
220 zł 265 zł
583 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 5 rubli 1878, Petersburg, Aw: j.w., Rw: j.w., Fr.146 |
I UNC |
220 zł 265 zł
584 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 25 rubli 1896, Paryż, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Fr. 153 |
6 800 zł 7 300 zł
585 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel koronacyjny 1896, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw:Insygnia koronacyjne, Harris 456 |
II+ EF+ |
70 zł 92 zł
586 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1912, Petersburg, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Harris 453 |
15 zł 22 zł
587 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1913, Petersburg, Aw: Popiersia dwóch carów, Rw: Orzeł carski i dwie daty 1613-1913, Harris 460 |
35 zł 36 zł
588 | Liwonia / Elżbieta 1741-1761 4 kopiejki 1757, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Fiedorow 1079 |
III VF |
25 zł 52 zł