Aukcja 4 / 614
USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
de La Plane- Notice sur une medaille inedite de I empereur Pescennius Niger, 18 str. i 1 miedzioryt, Avignon 1832, oprawa półpłótno i marmurek
Numer: | 614 |
Opis: | de La Plane- Notice sur une medaille inedite de I empereur Pescennius Niger, 18 str. i 1 miedzioryt, Avignon 1832, oprawa półpłótno i marmurek |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 20 zł |
Cena wywoławcza: | 16 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1355